Ostatnia inauguracja w ZKN w Ostrołęce

REKLAMA

W Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Ostrołęce zainaugurowano nowy roku. 18 października blisko 100 słuchaczy rozpoczęło oficjalnie naukę.

REKLAMA

Mówiła Edyta Parzych, dyrektor ZKN w Ostrołęce.

Zespół Kolegiów Nauczycielskich może zostać przekształcony w ośrodek zamiejscowy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Władze województwa mazowieckiego prowadzą rozmowy na ten temat z władzami uczelni.

mm

{gallery}inauguracja_ZKN2k12{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT