Ostatni dzwonek – majowa amnestia w bibliotece

REKLAMA

Już tylko kilka dni postało, by skorzystać z majowej amnestii w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce i jej filiach. Mówi wicedyrektor Sabina Malinowska.

REKLAMA

Czytelnicy, którzy z powodu choroby, wyjazdu lub innych życiowych sytuacji nie oddali książek w regulaminowym terminie mogą to zrobić w maju nie ponosząc żadnych kosztów, ich zobowiązania zostaną anulowane.

W ostrołęckiej bibliotece z książkami zalega 20 procent osób korzystających ze zbiorów.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT