Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej

REKLAMA

W ostrołęckim szpitalu powstanie Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej. Decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego projekt otrzyma dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

REKLAMA

Mówi Wojciech Miazga, dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce.

Dzięki funduszom unijnym ośrodek zostanie m.in. doposażony w specjalistyczną aparaturę medyczną.

fot. mazovia.pl

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT