OSPA już w piątek

REKLAMA

28. Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Kabaretową odbędą się w  Ostrołęckim Centrum Kultury w dniach 16-17 listopada.

REKLAMA

W tym roku na scenie zaprezentuje się Grupa Rafała Kmity, Kabaret 'Pod Wyrwigroszem i Artur Andrus z zespołem.

Najbardziej charakterystycznym elementem ostrołęckiej OSPY jest część konkursowa. Tradycyjnie młodych artystów ocenia profesjonalne jury.

Poinformował Bogdan Piątkowski, dyrektor OCK.

28-letnia tradycja Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową sprawiła, że festiwal jest znany w całym kraju, również w kręgach twórców i wykonawców piosenki autorskiej.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT