OSPA 2017 – najlepsi nagrodzeni

REKLAMA

Grand Prix Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Kabaretową, które odbyły się w sobotę 18 listopada zdobył kabaret Czołówka Piekła. Pierwszą nagrodę ex aequo: Trzecia Strona Medalu i Klub Szyderców BIS, trzecią nagrodę zdobył Kabaret Specjalnie Na Tę Okazję.

REKLAMA

OSPA w Ostrołęce odbyła się już po raz 33.

Podczas tegorocznego konkursu pojawił się również akcent lokalny, z piosenką 'Ostrołęka – plotkarska moja mać” wystąpił Adam Wołosz, któremu towarzyszył na scenie Wojciech Dudkowski.

Swoje pierwsze kroki sceniczne podczas OSPY stawiał Tomasz Jachimek, który w sobotę wystąpił jako jedna z gwiazd wieczoru.

Ostrołęcką publiczność bawili również Kabaret Zachodni i Kabaret Pod Wyrwigroszem.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT