OSM zaprasza dzieci na imprezę

REKLAMA

Impreza sportowo-rekreacyjna organizowana przez Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową odbędzie się 6 sierpnia na osiedlu Sygietyńskiego – Celulozowa. W programie m.in. zabawy i konkursy z nagrodami.  

REKLAMA

Informuje Emilia Piersa, instruktor w dziale Społeczno-Oświatowo-Kulturalnym OSM.  Zabaw rozpocznie się o godzinie 11.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT