Orzeczenia lekarskie w okresie epidemii zachowują ważność

REKLAMA

Orzeczenie wydane przez lekarza orzecznika albo komisję lekarską o niezdolności do pracy lub niezdolności do samodzielnej egzystencji, którego termin upływa w okresie epidemii, zachowuje ważność przez następne trzy miesiące – przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
 

REKLAMA

Mówił Piotr Olewiński, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa mazowieckiego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT