Orlik pod okiem kamer

REKLAMA

Obiekty sportowe przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce otrzymały monitoring. Kamery obserwują przez całą dobę kompleks boisk i plac zabaw dla dzieci – informuje Urząd Miasta.

REKLAMA

Dziewięć kamer obserwuje przez cały czas plac zabaw dla najmłodszych i boiska. Monitoring jest gwarancją, że nikomu nie wpadnie do głowy pomysł, by korzystać z urządzeń sportowych i zabawek niezgodnie z ich przeznaczeniem. Koszt instalacji systemu wyniósł niecałe 24 tysiące złotych, a wykonawcą była firma 'Grom” sp. z o.o. z Olsztyna.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT