back to top
5.5 C
Ostrołęka
niedziela, 21 kwietnia 2024 r.

Organizacja przyjazna wolontariuszom oraz Mazowieckie Barwy Wolontariatu to dwa konkursy organizowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego

REKLAMA

Organizacja przyjazna wolontariuszom oraz Mazowieckie Barwy Wolontariatu to dwa konkursy organizowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego mające na celu promocję bezinteresownej pracy na rzecz drugiego człowieka.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Celem przedsięwzięcia jest promocja pozytywnych przykładów organizacji i instytucji, które na co dzień bardzo dobrze współpracują z wolontariuszami. Wyłonieni laureaci otrzymają tytuł ‘Organizacja Przyjazna Wolontariuszom”.

W kolejnym konkursie, ‘Mazowieckie Barwy Wolontariatu”, zostaną wyróżnieni poszczególni wolontariusze, grupy wolontariuszy, bądź rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne. Na etapie wojewódzkim zostanie wyłonionych 3 laureatów, których kandydatury jednocześnie będą ubiegały się o wyróżnienie na etapie ogólnopolskim. Mówi Marta Milewska, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego.

Zgłoszenia do konkursów można nadsyłać do 9 września.

Wymagane dokumenty należy dostarczyć na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub pocztą elektroniczną [email protected]

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex