Opowieści z morza – spotkanie z marynarzem

REKLAMA

Czy marynarz to ciekawy zawód? Czy jedzenie zupy na kołyszącym statku to nie problem?  – Z takimi i wieloma innymi pytaniami zetknął się Artur Mucha, który w piątek 20 maja spotkał się z uczniami klasy IIa oraz IIc Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży.

REKLAMA

Jest on marynarzem (oficerem) i pracuje na statku zajmującym się poszukiwaniem ropy naftowej. Obecnie poszukuje tego surowca u wybrzeży Brazylii. W galowym marynarskim mundurze opowiadał o swojej pracy, prezentował zdjęcia statków oraz filmy m.in. z wykonywania odwiertów w dnie morskim. Przedstawiał także ciekawostki dotyczące wielkości statków. Z pewnością spotkanie na długo zostanie w pamięci uczniów.

Fot. Fot. J.Sokołowski

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT