Okradał byłego pracodawcę i kolegów

REKLAMA

Wyszkowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież i kradzież z włamaniem. 33-latek okradł byłego pracodawcę i współpracowników.

REKLAMA

Do przestępstwa doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na terenie firmy transportowej, w której podejrzewany wcześniej pracował. Jego łupem padły elektronarzędzia skradzione z budynku firmy oraz sprzęt elektroniczny i pieniądze skradzione z samochodów ciężarowych. Część przedmiotów należała do firmy, inne były prywatną własnością kierowców.  

Policjanci odzyskali większość skradzionych rzeczy, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Podejrzewany 33-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT