Około 6 tys. odpadów zebrano w Ostrołęce podczas 18 akcji 'Sprzątanie Świata – Polska 2011′

REKLAMA


Przedsięwzięcie zorganizowano w dniach 16 – 18 września br. Tegoroczna edycja przebiegała ph. 'Lasy to życie – chrońmy je’. Koordynatorem akcji w Ostrołęce był Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta.

Mówił Wojciech Andersz z Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT