OKLA podsumowała sezon

REKLAMA

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyk (OKLA) podsumował miniony sezon. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miasta, gdzie młodzi sportowcy pochwalili się sukcesami.

REKLAMA

W roku 2017 zawodnicy OKLI startowali w każdej kategorii wiekowej w Mistrzostwach Polski. Klub pozyskał również wielu nowych sportowców, którzy z determinacją podchodzą do każdego treningu.

Poinformował trener Konrad Szuster, sekretarz Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT