Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych zaprasza na imprezę sportowo-integracyjno – kulturalną 'Nie jesteśmy sami”

REKLAMA

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych zaprasza na imprezę sportowo-integracyjno – kulturalną 'Nie jesteśmy sami”, która odbędzie się 5 października w hali widowiskowo sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.  Początek spotkania o godzinie 10.

REKLAMA

Przedsięwzięcie organizowane jest po raz siódmy.
Celem imprezy jest przybliżenie placówek, ośrodków i organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz ośrodków szkolno- wychowawczych, szkół i przedszkoli z oddziałami integracyjnymi.

Dla uczestników spotkania zaplanowano m.in. konkursy z nagrodami oraz występy zespołów muzycznych.

Przedsięwzięcie skierowane jest do osób  niepełnosprawnych oraz ich opiekunów i rodzin.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT