Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Feeling 2015

REKLAMA

Ostrołęccy tancerze z Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wywalczyli dwa medale w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Feeling 2015 w Warszawie.

REKLAMA

Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz zdobyli złoto w tańcach standardowych i srebro w latynoamerykańskich. Muszą jeszcze tylko dwa razy zdobyć miejsce na podium, by awansować do wyższej klasy tanecznej. Aktualnie tancerze rywalizują w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa C.

Trenerem pary jest Katarzyna Orlicka.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT