10.4 C
niedziela, 22 września 2024 r.

Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny z udziałem zawodników UKS Siódemka Ostrołęka

Daniel Gadomski z UKS Siódemka Ostrołęka zwyciężył w biegu na 1500m w Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym.

Zawody odbyły się w niedzielę 11 września w Warszawie. Daniel Gadomski, który zwyciężył w biegu na 1500m dodatkowo osiągnął bardzo dobry rezultat – 3:55,58s (o 5 sekund poprawił swój rekord życiowy). 4 miejsce w biegu na 400m zajęła Victoria Ejzemberg – 59,98s, a 7 na tym samym dystansie była Marta Łada – 62,07s.

Pozostałe wyniki zawodników UKS 7:
Kamil Łyszkowski – 4:09,18s w biegu na 1500m (rekord życiowy),
Renata Kołodziejczyk – 13,46s na 100m i 27,99s na 200m (na obu dystansach najlepsze wynik w tym sezonie),