Ogłoszą ulubioną pracę zwiedzających

REKLAMA

Galeria Ostrołęka zaprasza  dziś (29 stycznia) na finisaż wystawy Ostrołęckiego Przeglądu Twórczości Plastycznej połączony z ogłoszeniem wyniku plebiscytu na najlepszą pracę przeglądu
i losowanie nagrody wśród osób, które wzięły udział w głosowaniu. Przypominamy, że na wystawie swoje  obrazy i grafiki zaprezentowało 34 artystów.

REKLAMA

Podkreśla Zenon Kowalczyk, kierownik Galerii.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT