Odzyskali auto obywatela Chorwacji

REKLAMA

Policjanci z wydziału do walki z przestępstwami przeciwko mieniu ostrołęckiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu obywatela Chorwacji i odzyskali pojazd. Wartość auta właścieiel oszacował na ponad 100 tys. zł

REKLAMA

Mówi młodszy aspirant Bożena Piersa.

Sprawcą okazał się 23-letni mieszkaniec Bydgoszczy, który pracował w tym samym zakładzie co Chorwat. Podczas zatrzymania tłumaczył, że chciał pojechać skradzionym samochodem na Mazury. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

KJ

 

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT