odsłonięta została kapliczka patrona strażaków

REKLAMA

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Ostrołęce niecodzienny charakter miały uroczystości jubileuszowe Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabielu.

REKLAMA

W tym dniu odsłonięta została kapliczka patrona strażaków. W obchodach, które odbyły się 6 maja, uczestniczył wicestarosta Krzysztof Parzychowski, orędownik całego przedsięwzięcia, od pomysłu budowy miejsca św. Floriana do realizacji. Kapliczka stanęła u zbiegu dróg do Suska Nowego, Suska Starego oraz Ław.

Inicjatorem budowy był Stanisław Rzewnicki.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT