Odpowiedzą za rozbój

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój. Zastraszając oraz używając gazu obezwładniającego wobec pracownika jednego z lokali łomami otworzyli maszyny do gier, z których wyjęli pieniądze i uciekli. Policjanci szybko zatrzymali napastników.

REKLAMA

Sprawcy są w wieku 21, 25 i 30 lat. Mówi mł. asp. Ewelina Szlesińska.

Cała trójka usłyszała zarzuty rozboju, natomiast najstarszy z nich dodatkowo będzie odpowiadał także za kradzież. Teraz sprawą zajmie się sąd. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT