Odpowie za wybicie szyby

REKLAMA

Mieszkaniec Pułtuska wybił szybę i wdarł się do mieszkania, bo chciał się przespać. Grozi mu odpowiedzialność karna.

REKLAMA

Dyżurny otrzymał zgłoszenie 1 stycznia, godzinę po północy, że w jednym z mieszkań w Pułtusku doszło do wybicia szyby, a sprawca tłumacząc się zmęczeniem i chęcią spania nie chce opuścić mieszkania.

Awanturnikiem okazał się 32- letni pułtuszczanin. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że nikt, pomimo pukania do drzwi nie otwierał więc postanowił wejść oknem. Badanie wykazało, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Został zatrzymany, grozi mu odpowiedzialność karna.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT