Odpowie za rozboje

REKLAMA

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 17-letniego sprawcę dwóch rozbojów. Najbliższe trzy miesiące młody mężczyzna spędzi w areszcie.

REKLAMA

Do pierwszego rozboju doszło 21 sierpnia w Łomży.

Mundurowi ustalili także, że ma on związek z innym podobnym zdarzeniem, do którego doszło 10 sierpnia w Łomży.

17-latek trafił do policyjnego aresztu. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT