Odpady zagrażające ludziom i środowisku. Trzech oskarżonych stanie przed sądem

REKLAMA

Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu zakończyła śledztwo w sprawie poważnych przestępstw przeciwko środowisku naturalnemu. Akt oskarżenia trafił 17 czerwca 2026 roku do Sądu Okręgowego w Ostrołęce. Obejmuje on trzy osoby: Olgierda Henryka K., Piotra P. oraz Andrzeja P., którzy jak ustalono działali od kwietnia do listopada 2024 roku na terenie powiatu przasnyskiego, w miejscowościach Jednorożec i Helenów.

Mówiła Elżbieta Edyta Łukasiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

REKLAMA

Za zarzucane czyny grozi oskarżonym kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT