Odmulanie Omulwi

REKLAMA

Powiększ

22 nurków z Ostrołęki i Łomży uczestniczyło, 31 marca w spływie pod nazwą „Odmulanie Omulwi” . Przedsięwzięcie zostało zorganizowane już po raz czwarty i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem sympatyków podwodnego sportu.

REKLAMA

Spływ rozpoczął się w Krukach i zakończył za mostem przy ul. Warszawskiej. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i certyfikaty. Organizatorami akcji są: Ostrołęcki Klub Płetwonurków „Arapaima” oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

 

(mm0

Fot Robert Causari

{gallery}omulewe_odmulanie{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT