Odebrano prace w Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrołęce

REKLAMA

W Szkole Podstawowej nr 4 w Ostrołęce odbył się odbiór robót remontowo-budowlanych wykonanych w ramach projektu 'Szkoła dostępna dla uczniów i uczennic ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”. Uroczyste zakończenie inwestycji miało miejsce 23 czerwca.

Mówi Katarzyna Ogniewska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta.

REKLAMA

Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu V programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, działanie 5.1 'Dostępność szkół dla osób ze specjalnymi potrzebami”.

Wnioskowana kwota wynosiła 2 017 750,58 zł, natomiast ostatecznie wykorzystano 3 149 596,73 zł.

fot. Miasto Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT