ODDZIAŁ PSYCHIATRII DZIĘCIĘCEJ W JÓZEFOWIE WZNOWI DZIAŁALNOŚĆ

REKLAMA

Od 1 lutego br. wznowi działalność oddział psychiatrii dziecięcy w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w podwarszawskim Józefowie. Pokieruje nim konsultant wojewódzka ds. psychiatrii dzieci i młodzieży dr. n. med. Lidia Popek.
 

REKLAMA

To bardzo dobra informacja dla mieszkańców Mazowsza. Z uwagi na trudną sytuację kadrową, brak lekarzy specjalistów, oddział w Józefowie został czasowo zawieszony.

 

Mówił prezes zarządu Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii – Michał Stelmański.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT