Oddaj krew i baw się z Legionem

REKLAMA

Już w sobotę 25 listopada w centrum Ostrołęki będzie można oddać krew. Akcja dedykowana Markowi, choremu na białaczkę odbędzie się w restauracji Avalon. Organizatorem spotkania jest Klub HDK PCK Legion.

REKLAMA

Poinformował Paweł Stawicki.

Akcja rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 14. W ramach atrakcji swój sprzęt zaprezentują Policja, Straż Pożarna oraz  Straż Graniczna z Modlina, o najmłodszych zadba Sala Zabaw Figlarium.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT