Obywatelskie zatrzymania kierujących na podwójnym gazie

REKLAMA

Coraz częściej o poprawę bezpieczeństwa na drogach dbają nie tylko funkcjonariusze, ale też sami obywatele, którzy widząc podejrzane manewry kierujących reagują i informują policję. Tak było wczoraj.

REKLAMA

Około godziny 16:30 w Młynarzach na drodze krajowej nr 61 jadący od Różana w kierunku Ostrołęki zauważyli dziwne zachowanie kierującego WV Golfem, który jadąc lewą stroną drogi stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Kolejne obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego miało miejsce po godzinie 13 w Różanie.  

Poinformowała sierżant sztabowy Monika Winnik z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT