Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

REKLAMA

.

Postawą godną naśladowania wykazali się dwaj mieszkańcy województwa opolskiego, którzy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę Vw. Miał w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Komendant Miejski Policji nadkom. Krzysztof Szymański dziękuje za obywatelską postawę.

REKLAMA

Mówi asp. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Policja przypomina, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą do dwóch lat pozbawiania wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT