Obywatelska postawa

REKLAMA

Ostrołęczanin udaremnił jazdę pijanemu kierowcy. Mężczyzna jechał całą szerokością jezdni.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło wczoraj. Mówi młodszy aspirant Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze wydziału kryminalnego ostrołęckiej komendy.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT