Obligacje na inwestycje – miasto się zapożycza

REKLAMA

Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, która odbyła się w środę 29 listopada radni na wniosek prezydenta zadecydowali o konkretnym podziale obligacji miejskich. Przypominamy, decyzja o emisji papierów wartościowych została podjęta w styczniu.

REKLAMA

Informuje Wojciech Drobiński, rzecznik ratusza.

20 milionów złotych z obligacji zaplanowano na wkład własny w budowę i remont mostu na Narwi. Jednak pozyskane przez władze Ostrołęki pieniądze z budżetu państwa i spółek Skarbu Państwa sprowokowały decyzję o wykorzystaniu ich na inwestycje ze wsparciem zewnętrznym.

Fot.wwwostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT