Obchody Święta Policji w Łomży

REKLAMA

W łomżyńskiej Komendzie odbyły się obchody Święta Policji. Była to okazja do wyróżnienia awansami na wyższe stopnie policyjne, funkcjonariuszy, którzy w swojej służbie odnoszą sukcesy. Są zawsze tam, gdzie trzeba nieść pomoc. Nie zważając na trudy, z uporem, ale i wrażliwością realizują podstawową misję Policji – służyć społeczeństwu zapewniając bezpieczeństwo i porządek publiczny zgodnie z zasadami demokratycznego państwa prawa.

REKLAMA

W tym roku awanse otrzymało 55 funkcjonariuszy.

Mówiła Urszula Brulińska.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT