Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

REKLAMA

Prezydent Ostrołęki zaprasza do wzięcia udziału w miejskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja z 1791 r.

REKLAMA

Uroczystość rozpocznie w czwartek o godz. 10.00 Msza Św. w kościele pw. Zbawiciela Świata. Po nabożeństwie zostaną złożone wiązanki kwiatów na Ołtarzu pw. Matki Boskiej Częstochowskiej.

Ponadto 3 maja na placu przy Kościele pw. Zbawiciela Świata na zaproszenie ks. kan. Jana Świerada w godzinach 8.00 – 19.30 czynna będzie ekspozycja przygotowana w ramach Mobilnego Muzeum Jana Pawła II.

KJ

 

 

Fot. Urząd Miasta

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT