O zdrowiu w przedszkolu Nr 17

REKLAMA

,,SOS dla zdrowia’ pod takim hasłem w Przedszkolu Miejskim Nr 17 odbyło się spotkanie z Małgorzatą Suchcicką i Izabelą Camlet, lekarkami ostrołęckiego szpitala.

REKLAMA

Jego celem było przybliżenie i uświadomienie dzieciom konieczności dbania o zdrowie. Omówiono zasady higieny osobistej i konieczności szczepienia się oraz przedstawiono piramidę żywienia.

Przedszkolaki obejrzały również model głowy z przekrojem oraz konstrukcję kręgosłupa.

Spotkanie zorganizowały nauczycielki Marzena Bialik oraz Iwona Niedźwiecka.

Źródło:www.przedszkole17.pl
Fot. www.przedszkole17.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT