O zdrowej i ekologicznej żywności

REKLAMA

Spotkanie pod nazwą ZDROWIE W ZASIĘGU OGRÓDKA I ŁĄKI- czyli jak żyć w zgodzie z prawami natury odbędzie się 30 listopada w Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce. W programie m.in. wykład Andrzeja Wojtkowskiego oraz degustacja potraw i herbaty z owoców dzikiej róży.

REKLAMA

Informuje Wojciech Didyk z Polskiego Stowarzyszenia Zdrowa Rodzina. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT