O trzeźwości podczas spotkania w kościele

REKLAMA

W związku ze zbliżającym się Narodowym Kongresem Trzeźwości, Rada Trzeźwościowa Diecezji Łomżyńskiej zaprasza 23 lutego na konferencję. Spotkanie odbędzie się w oratorium w sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce. Rozpocznie się o godz. 12.30.

REKLAMA

Motywem przewodnim Kongresu, który odbędzie się w czerwcu będą słowa 'Ku trzeźwości Narodu. Odpowiedzialność rodziny, Kościoła, państwa i samorządu”. Tematem wiodącym wydarzenia ma być kondycja polskiej rodziny, która jest pierwszym i fundamentalnym wzorcem budowania trzeźwego społeczeństwa.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT