O szkolnictwie zawodowym z ZSZ Nr 2

REKLAMA

14 lutego w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrołęce odbędzie się konferencję poświęcona przyszłości kształcenia zawodowego w świetle nowych rozporządzeń. Przewidziano dwa spotkania. Mówi Grzegorz Żebrowski, dyrektor szkoły.

REKLAMA

Spotkanie poprowadzą: Ewa Konikowska-Kruk, Dyrektor Departamentu Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego MEN oraz Poseł Zbigniew Włodkowski – Wiceprzewodniczący Komisji Edukacji, Nauki i  Młodzieży Sejmu RP.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT