O Norwidzie w Arce

REKLAMA

W czwartek 2 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na Wieczór w Arce. Gościem spotkania będzie profesor Wiesław Rzońca z Uniwersytetu Warszawskiego, który zaprezentuje wykład pt. 'Cyprian Norwid w XXI wieku”.

REKLAMA

Mówiła Sabina Malinowska, wicedyrektor biblioteki.

Wieczór w Arce rozpocznie się o godzinie 18. Spotkanie poprowadzi dr Karol Samsel.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT