O historii klasztoru w Muzeum dla Seniora

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na spotkanie z cyklu 'Muzeum dla Seniora”, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 9.30.

REKLAMA

Poświęcone będzie kościołowi pw. św. Antoniego Padewskiego oraz zespołowi poklasztornemu. Uczestnicy poznają historię jednego z najważniejszych zabytków miasta. Spotkanie poprowadzi Joanna Zyśk – kierownik Działu Historyczno-Artystycznego ostrołęckiego muzeum.

Projekt 'Muzeum dla Seniora” jest skierowany do osób, które zakończyły aktywność zawodową, lecz w dalszym ciągu chcą rozwijać się i obcować z kulturą.

Poinformowała Agnieszka Kowalewska.
Udział w projekcie jest bezpłatny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT