O dużym szczęściu może mowić rowerzysta, który zderzył się z volkswagenem golfem

REKLAMA

Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Jak się jednak okazało mężczyzna był pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w Karsnosielcu poinformował Włodzimierz Bojarski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.  

Jerzy B. usłyszy zarzuty  kierowania po pijanemu oraz stwarzania zagrożenia w ruchu drogowym.  

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT