O Białorusi w Kadzidle

REKLAMA

Spotkanie autorskie z Agnieszką Romaszewską pod nazwą 'Porozmawiajmy o Białorusi ’ odbędzie się 21 września w kadzidlańskim Kinie za Rogiem. Rozpocznie się o godzinie 17.30.

REKLAMA

Poinformował wójt Dariusz Łukaszewski.

Agnieszka Maria Romaszewska –  polska dziennikarka prasowa i telewizyjna, dyrektor Biełsat TV, od 2011 roku wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT