Nożownik zatrzymany

REKLAMA

Policjanci po pościgu zatrzymali 17 letniego ostrołęczanina, który jest podejrzany o pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Trafił on do aresztu.

REKLAMA

Wczoraj przed godziną 22:00 dyżurny ostrołęckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące bójki z użyciem noża. Na miejsce skierowano mundurowych.

Poinformował st. asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT