Nowy sprzęt dla Policji

REKLAMA

Dron oraz 7 radiowozów, w tym 2 nieoznakowane przekazano dzisiaj ostrołęckiej policji.

REKLAMA

Uroczystość odbyła się na placu Komendy Miejskiej. Nowy sprzęt poświęcił ks. proboszcz parafii Zbawiciela Świata Jan Świerad.

Mówi aspirant Krzysztof Kolator.

$20181219kolator.mp3

Dron to pierwsze takie urządzenie, które od dzisiaj będzie używane przez ostrołęcką policję.

$20181219kolator2.mp3

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele samorządów, nadleśnictw, prokuratur, duchowieństwa.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT