Nowy sezon wielopokoleniowego śpiewania

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na pierwsze w tym roku wielopokoleniowe spotkanie z cyklu 'Śpiewaj razem z nami”, które odbędzie się 19 stycznia. Rozpocznie się o godzinie 16.

REKLAMA

Będzie to kolejna okazja by przećwiczyć kurpiowskie kolędy oraz piosenki z okresu międzywojennego. Zajęcia poprowadzi Robert Lipka, akordeonista i muzyk, członek wielu formacji folkowych.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu, są bezpłatne i kierowane do wszystkich pasjonatów śpiewania.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT