Nowy sezon w Klubie Kina Niezależnego

REKLAMA

17 września odbędzie się pierwsze w tym sezonie spotkanie w Klubie Kina Niezależnego. Tego dnia ostrołęczanie będą mili okazję spotkać się z Dariuszem Merakiem Sprzednickim, autorem książek i reżyserem filmów historycznych. Przedstawi on film o ukrywanych, przez wiele lat zbrodniach wojennych, dokonanych przez reprezentantów różnych formacji państwa radzieckiego: Armii Czerwonej, partyzantki radzieckiej, NKWD oraz tzw. paramilitarnych oddziałów, uformowanych przed wkroczeniem Armii Czerwonej do Polski (17 września 1939 roku). Spotkanie rozpocznie się o godz. 19 w Kinie Jantar.

REKLAMA

Mówił jeden z pomysłodawcom Klubu Kina Niezależnego, poseł Arkadiusz Czartoryski.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT