Nowy radiowóz

REKLAMA

Ostrowska policja ma nowy radiowóz. Jego zakup możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Starostwa oraz gmin Nur, Boguty Pianki i Szulborze Wielkie. Samorządy przekazały ponad 30 tys zł.

REKLAMA

Kia Ceed ma silnik benzynowy o mocy ponad 130 km. Samochód będzie wykorzystywany przez policjantów z Posterunku w Nurze podczas codziennej służby w ramach dbania o bezpieczeństwo mieszkańców.

Ponadto funkcjonariusze otrzymali prezent od wójta gminy Szulborze Wielkie – komputer stacjonarny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT