Nowy plac zabaw dla przedszkolaków

REKLAMA

Oficjalnie oddano do użytku plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 9 w Ostrołęce. Bezpieczne zabawki stanęły w sąsiedztwie kompleksu 'Radosna Szkoła” – informuje Urząd Miasta.

REKLAMA

Do tej pory przedszkolaki korzystały z gościnności placu zabaw SP nr 10. Na bezpiecznej tartanowej nawierzchni stanęły atestowane drewniane konstrukcje, zjeżdżalnia i karuzela. A otwarcie placu zabaw było świetną okazją do zaprezentowania gościom i rodzicom umiejętności nabytych pod okiem pań.

Plac został wykonany ze środków własnych przedszkola. Koszt inwestycji 53,5 tys. zł.

KJ

Fot. UM Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT