Nowy komendant policji w Myszyńcu

REKLAMA

Podkomisarz Paweł Antośkiewicz objął dzisiaj stanowisko komendanta komisariatu policji w Myszyńcu. Aspirant Ireneusz Garliński to jego zastępca.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Przypomnijmy, od 1 grudnia 2012r. obowiązują nowe struktury podległych jednostek Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zmiany reorganizacyjne dotyczą posterunków w Myszyńcu, Czerwinie, Lelisie, Rzekuniu i Olszewie – Borkach.

Przestały funkcjonować jednostki w Łysych, Lelisie oraz Troszynie. Po konsultacjach społecznych podjęto decyzję, że w dwóch pierwszych będą funkcjonowały Punkty Przyjęć Interesantów.

KJ

 

fot. KMP Ostrołęka

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT