-4.5 C
Ostrołęka
środa, 29 listopada 2023 r.

Nowy klub sportowy Kurpie na Luzie

REKLAMA

Powstał Ludowy Klub Sportowy 'Kurpie na Luzie’ z siedzibą w Olszewce gmina Lelis. Na jego czele stanęła Weronika Lenkiewicz.

Nowy klub będzie zrzeszał osoby zainteresowane aktywnością fizyczną w formie treningów biegowych, począwszy od poziomu dla początkujących, średnio zaawansowanych – aż po treningi dla osób z większymi oczekiwaniami. Zarówno dla tych, którzy dopiero będą zaczynali swoją przygodę z bieganiem, jak i dla tych, którzy chcieliby czegoś więcej.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Właśnie w tym celu został powołany do życia LKS – KURPIE NA LUZIE z połączenia już istniejących grup: 'Kurpie na Luzie’, które we wrześniu 2020 roku założył Jakub Staśkiewicz oraz 'Dark Side’ założonej w styczniu 2019 roku przez trenera Michała Bukowskiego.

Zajęcia główne – dla początkujących i średnio zaawansowanych – będą prowadzone na stadionie gminnym w Lelisie. Natomiast dla osób chcących mierzyć się z większymi wyzwaniami – także w terenie, w połączeniu z dłuższym dystansem. Spotkania Dark Side organizowane przez trenera Michała Bukowskiego odbywać się będą jak dotychczas: w każdą niedzielę o godzinie 7. W tym przypadku lokalizacja jest zmienna w zależności od planu, zwykle leśne dukty, ale nie tylko, a także w poniedziałki o godzinie 18:15 jako Dark Side Light, czyli lekkie przebieżki po ostrołęckich lub podmiejskich ścieżkach biegowych.

Wszyscy chętni są mile widziani. Organizatorzy zapewniają wsparcie merytoryczne i praktyczne poparte własnymi doświadczeniami. Od uczestników nie będzie wymagana żadna forma rejestracji, zobowiązań, a udział w zajęciach będzie bezpłatny.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex