Nowoczesną pracownię technologiczną zyskali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce. Jest to punkt gastronomiczny uruchomiony 26 września w Aquaparku

REKLAMA


Inicjatywa ma na celu wspólne działania dwóch jednostek podlegających pod samorząd miasta Ostrołęki, tj. Zakładu Budżetowego Park Wodny i Zespołu Szkół Zawodowych Nr 4.

Mówił Mariusz Mierzejewski, dyrektor Zakładu Budżetowego Park Wodny.

REKLAMA

Trzy klasy Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 będą w nowym punkcie zdobywać wiedzę z zakresu gastronomii i przedsiębiorczości.

Podkreśla dyrektor szkoły, Anna Przygoda Majewska.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT